Zawsze na drogach

Handlog Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. j. specjalizuje się w obszarach: sprzedaży soli i produktów solnych, kruszyw i materiałów drogowych oraz w usługach transportowych.

Dostarczamy sól i produkty solne, materiały do zimowego utrzymania dróg, różnego typu kruszywa (w szczególności bazalt, granit, dolomit, kruszywa hutnicze i ozdobne), materiały drogowe oraz paliwa drzewne. Naszym drugim profilem działalności jest transport i spedycja. Realizujemy usługi transportowo-spedycyjne na rynku krajowym i międzynarodowym. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów o ładowności od 1 do 25 ton oraz specjalistycznymi naczepami. Oferujemy transport normatywny i ponadgabarytowy.

Zespół Handlog

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra handlowa, która dba o dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb oraz o miłą, partnerską obsługę. Do dyspozycji Klientów pozostają również spedytorzy i logistycy wybrani w drodze starannej rekrutacji. Ich wiedza i doświadczenie są gwarancją bezpiecznej i terminowej realizacji dostaw.

Zespół Handlog

Nasze atuty

Konkurencyjna, dedykowana oferta
Szeroki wybór produktów i usług
Sprawdzone rozwiązania logistyczne
Doświadczeni spedytorzy i logistycy
Nowoczesna flota pojazdów
Wysokie ubezpieczenia OCS i OCP

Poznaj opinie o nas


Jesteśmy blisko zawsze, gdy nas potrzebujesz - przez cały rok. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami