Transport i spedycja

Transport krajowy i międzynarodowy

Oferujemy kompleksowe usługi transportowo-spedycyjne w kraju i zagranicą. Dysponujemy szeroką gamą pojazdów o ładowności od 1 do 25 ton oraz specjalistycznymi naczepami.

Realizujemy trasy na obszarze całej Europy Zachodniej, Skandynawii oraz Wysp Brytyjskich. Na życzenie Klienta możemy przewieźć ładunek także do/z krajów Europy Wschodniej. Pomagamy w formalnościach przy odprawach celnych. W zależności od potrzeb, organizujemy transport

Transport ekspresowy

Ekspresowy

  • Bus do 3.5t
Transpor drobnicowy

Drobnicowy

  • Paleta do 1000 kg
Transport krajowy i międzynarodowy

Krajowy i międzynarodowy

  • Firanki / plandeki
  • Wywrotki
  • Chłodnie
Transport specjalistyczny

Specjalistyczny

  • WF
  • Silos
  • Cysterna spożywcza
  • Ponadgabarytowa

Flota Handlog

Naszą flotę tworzą pojazdy dostawcze o ładowności 1-25 t oraz naczepy typu wywrotka, firanka, plandeka, walking floor (ruchoma podłoga) i inne. Cała flota wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do bezpiecznej realizacji zleceń transportowych oraz w system nawigacji GPS. Możliwość śledzenia położenia pojazdu na żywo przekłada się na terminowość dostaw.

Bezpieczeństwo

Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Wiemy, że możemy na nich polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Każdy ładunek jest ubezpieczony (OCS, OCP) oraz monitorowany 24h/7. Klient na bieżąco otrzymuje informacje na temat przebiegu transportu (informacja o załadunku towaru, cykliczna informacja o przebiegu trasy, informacja o dostarczeniu towaru) oraz pozostaje w stałym kontakcie ze swoim opiekunem. Nasza firma posiada wszystkie wymagane dokumenty i licencje. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców oraz logistyków i spedytorów z odpowiednimi kwalifikacjami. Nasza kadra regularnie bierze udział w szkoleniach branżowych.

Zapytaj o ofertę

Wybierz zakres oferty
Wprowadź ilość palet
Wprowadź wymiary palet
Wprowadź wagę palet
Wprowadź miejsce odbioru
Wprowadź miejsce dostawy
Wprowadź rodzaj towaru
Wprowadź wagę szacunkową
Wprowadź miejsce załadunku
Wprowadź miejsce rozładunku
Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.